miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wypadek dwóch samochodów osobowych! W aucie podróżowało dziecko

0 255

11 marca około godziny 18:00 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu zadysponowane zostały do działań w Trzycierzu. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Toyota Yaris oraz Audi A6.

 

Czytaj również: Zaginął Szymon Śpiewak z Korzennej! Rodzina i policja proszą o pomoc [Udostępnij]

 

Samochodami podróżowało łącznie sześć osób, w tym dziecko. Wszystkie osoby opuściły pojazdy o własnych siłach. Toyota znajdowała się na jednym z pasów ruchu, natomiast samochód Audi na boku przy prywatnej posesji poza jezdnią oparty podwoziem o ogrodzenie przy posesji.

 

 

Zablokowany był jeden pas ruchu w kierunku Nowego Sącza. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach, kierowaniu ruchem, który odbywał się wahadłowo oraz oświetlono teren działań.

Po wykonaniu czynności dochodzeniowych prowadzonych przez Policję, samochód marki Toyota zepchnięty został na pobocze jezdni. W trakcie prowadzonych działań dwie osoby zaczęły odczuwać dolegliwości bólowe związane ze zdarzeniem. Będąca na miejscu karetka wezwała na miejsce zdarzenia kolejne karetki Pogotowia Ratunkowego. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala.

Działania strażaków trwały prawie dwie godziny.

Opr. Rafał Kmak
fot.: PSP Nowy Sącz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź