miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wypadek na moście „heleńskim”! Luksusowa zabawka skasowana

1 23 227

Na moście heleńskim w Nowym Sączu doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych. Trwają czynności policji, straży pożarnej oraz pogotowia. Tworzą się duże korki. Przyczyną zderzenia ustala policja.

 

Czytaj również: Bon Turystyczny – ratunek dla branży

 

W każdym z pojazdów podróżowali sami kierujący. Uczestnicy zdarzenia opuścili swoje pojazd o własnych siłach przed przybyciem służb ratunkowych. Jedna osoba uskarżała się na dolegliwości. W wyniku zdarzenia zablokowane było trzy pasy jezdni.

Działania zastępów straży pożarnej polegały na  zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozłączeniu instalacji elektrycznej w obydwu samochodach oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych wyciekłych z uszkodzonych pojazdów. Przemieszczono za pomocą wciągarki samochodowej uszkodzoną Toyote na jeden pas jezdni. Udzielono pomocy przybyłym na miejsce pracownikom Pomocy Drogowej w umieszczeniu uszkodzonych pojazdów na lawecie. Usunięto z jezdni elementy  powypadkowe. Kierujący Fiatem Doblo po przebadaniu na miejscu zdarzenia został przewieziony do szpitala. Działania strażaków trwały półtorej godziny.

fot. Forum Mieszkańców Nowy Sącz (sugestie, problemy info Miasta Nowy Sącz), Rafał Oczko-wski

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Anonim pisze

    Luksusowa zabawka? Toyota MR2? Fakt było ślisko, buda lekka, napęd tył i gotowe.

Zostaw odpowiedź