miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wypadek na ścieżce rowerowej z udziałem osobówki. 64-letnia ranna kobieta w szpitalu

0 594

We wtorek, 1 czerwca około godziny 16:00 z placu komendy Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Witosa w Nowym Sączu w wyjeżdżający samochód Citroen C4 uderzyła kobieta jadąca na rowerze. Samochód osobowy częściowo znajdował się na pasie jezdni ulicy Witosa, częściowo na ścieżce rowerowej.

 

Czytaj również: Mamy 572 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem. W Subregionie 1 infekcja [Raport 3.06.2021]

 

Poszkodowana została kobieta jadąca rowerem, która wymagała pomocy medycznej. Citroenem podróżowały dwie osoby, które nie wymagały pomocy medycznej. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Na miejsce przybyła karetka Pogotowia Ratunkowego oraz Policja. Po przeprowadzonych czynnościach dochodzeniowych przez patrol Policji, właściciel usunął pojazd na parking KM PSP Nowy Sącz.

Poszkodowana 64-letnia kobieta została zabrana do szpitala. Z chodnika usunięto plamę krwi. Ruch udrożniono w obydwu kierunkach. Działania strażaków trwały czterdzieści pięć minut.

 

 

źródło i fot.: PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź