miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wypadek na zamku w Rytrze. Kobieta i mężczyzna spadli z ruin!

1 3 744

Dzisiejszej nocy (23 lipca) doszło do nietypowego wypadku w Rytrze. Kobieta i mężczyzna, będący najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu, wypadli z baszty ruin zamku w przepaść. Oboje zostali przewiezieni do szpitala, po czym – jak informuje Radio Kraków – mężczyzna uciekł.

 

Czytaj również: Gmina Stary Sącz: Strażacy godzinę gasili pożar samochodu ciężarowego! [ZDJĘCIA]

 

Poniedziałkowej (23 lipca) nocy około godz. 3:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o tym, że ktoś wypadł z baszty ryterskiego zamku. Na miejsce przyjechała karetka Pogotowia Ratunkowego, Policja oraz strażacy z OSP Rytro oraz PSP JRG2 Nowy Sącz.

Na miejscu znajdowali się kobieta oraz mężczyzna, którzy weszli na teren zamku pomimo zakazu i trwającego remontu. Para została przewieziona do szpitala. Kobieta złamała rękę i została już wypisana. Natomiast jej 23-letni partner, jak informuje Radio Kraków, zbiegł z SOR-u. W związku z tym nie ustalono jakich obrażeń mógł doznać.

Opr.: Klaudia Celusta

Źródło: Radio Kraków

Fot.: A. Klimkowski (Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu)

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Jerzy pisze

    Zgoda , lecz nie jak to miało miejsce powstanie Warszawskie gdzie gen Bór Komorowski daje rozkaz do rozpoczęcia powstania mając świadomość że powstanie nie ma żadnych szans powodzenia i powstańcy skazani są na pewną śmierć . Decyzja dow. AK nie liczy się człowiek tylko zamiar i efekt polityczny . W powstaniu ginie kwiat młodzieży i Warszawa 200 tys. ofiar i
    bez oczekiwanego efektu.

Zostaw odpowiedź