miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wypadek osobówki i dostawczaka [Zdjęcia]

0 282

Wczoraj, 17 lipca około godziny 11.40 zastępy z Straży Pożarnej w Nowym Sączu oraz OSP Biegonice zadysponowane zostały do działań w Nowym Sączu na ul. Bolesława Prusa. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że w zdarzeniu udział brały dwa samochody tj. osobowa Skoda Octavia i dostawczy Renault Master.

 

Czytaj również: 42 nowe przypadki koronawirusa w Subregionie Sądeckim!
Ponad 2600 osób na kwarantannie [Raport 18.07.2020]

 

Pojazdami podróżowali sami kierujący, którzy opuścili swoje pojazd o własnych siłach przed przybyciem zastępu straży nie odnosząc widocznych obrażeń i nie uskarżając się na żadne dolegliwości. Ze względu na wąską jezdnię i brak poboczy oraz usytuowanie pojazdów uczestniczących w zdarzeniu ruch na drodze był zablokowany. Z uszkodzonych pojazdów nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych.

 

 

Działania zastępów straży polegały na  zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozłączeniu instalacji elektrycznej w obydwu pojazdach, wykonaniu sorpcji i neutralizacji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz  przemieszczeniu samochodu dostawczego w miejsce umożliwiające kontynuowanie ruchu. Usunięto z jezdni pozostałości powypadkowe. Po przebadaniu uczestników zdarzenia pozostali oni na miejscu zdarzenia. Działania strażaków trwały ponad godzinę.

Opr. Rafał Kmak
fot. PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź