miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wypadek w Ptaszkowej! Jeden z pojazdów stanął w płomieniach [ZDJĘCIA, WIDEO]

0 1 624

Wczoraj (15 sierpnia) w godzinach wieczornych doszło do zderzenia dwóch pojazdów na DK 28 w Ptaszkowej. W wyniku kolizji jeden z samochodów się zapalił! Samochodami podróżowały łącznie 4 osoby, w tym kobieta w ciąży. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 

Czytaj również: Sądecczyzna po nawałnicy: Zalane drogi, posesje, powalone drzewa! [ZDJĘCIA, WIDEO]

 

W środę (15 sierpnia) o godz. 20:49 dwa samochody – Volkswagen i BMW zderzyły się ze sobą. Pojazd marki BMW stanął w płomieniach. Wymagana była natychmiastowa interwencja Straży Pożarnej. Ruch na czas usuwania szkód odbywał się wahadłowo.

Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, usunięciu zagrożenia oraz wahadłowym kierowaniu ruchem. W samochodzie BMW podróżowały trzy osoby w tym pasażerka w zaawansowanej ciąży. Żadna z osób nie wymagała opieki medycznej – informuje podczas rozmowy z miastoNS.pl Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

 

Opublikowany przez Piotr Rybski Środa, 15 sierpnia 2018

 

Do działań przy zdarzeniu zostały zadysponowane oddziały z JRG 1 Nowy Sącz, OSP Ptaszkowa oraz OSP Cieniawa. Obecna była także Policja oraz Pogotowie Ratunkowe.

 

 

Klaudia Celusta

Źródło: KM PSP Nowy Sącz

Fot.: OSP Ptaszkowa

Wideo: Piotr Rybski

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź