miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zaginął 19-letni Sebastian! Rodzina i bliscy proszą o pomoc

0 1 507

Sebastian ma 19 lat. Mieszka w Łącku. Wyszedł z domu w piątek (4 czerwca) około godziny trzynastej. Pojechał autobusem w kierunku Nowego Sącza. Tego samego dnia, około godz. 18. widziano go w Chełmcu. Z informacji przekazanych przez siostrę wynika, że około godziny 22:50 w tej właśnie miejscowości był legitymowany przez funkcjonariuszy Policji. 

 

Czytaj również: UWAGA! Od jutra ruch wahadłowy przy budowie nowego mostu w ciągu DK 75

 

Bliscy proszą o pomoc w poszukiwaniach. Chłopak od piątku nie nawiązał z nimi kontaktu. Nie ma go w szpitalach w regionie. Jego telefon jest wyłączony.

Rysopis zaginionego:
Wzrost: 175 cm,
Waga: około 72 kg,
Włosy: krótkie,
Oczy: piwne.

W dniu zaginięcia Sebastian ubrany był w spodenki moro, ciemny podkoszulek oraz granatowe trampki. Zazwyczaj ma przy sobie słuchawki nauszne bluetooth oraz łańcuszek z trzema krzyżykami. Ktokolwiek posiada informacje o miejscu pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Policji w Nowym Sączu pod numerem telefonu 478335400 lub numerem alarmowym 112. Można też kontaktować się z siostrą Sebastiana pod numerem 695472045.

W tym samym dniu był widziany w Chełmcu. Przed godziną dwudziestą trzecią zostały wylegitymowany przez policjantów i potem ślad po nim zaginął. Zaginiony nie ma przy sobie żadnych dokumentów, a jego telefon jest wyłączony. Rodzina sprawdziła szpitale w regionie, ale tam także go nie ma. O zaginięciu zostali poinformowani policjanci.

Dnia 4.06.2021r. wyszedł z domu mój brat Sebastian. Ostatni raz był widziany w Chełmcu i niestety w tym miejscu ślad się urywa. Gdyby go ktoś widział proszę o PILNY KONTAKT 695472045 lub z komisariatem policji 478335400. Był ubrany w spodenki moro i ciemny podkoszulek, granatowe trampki – informuje na portalu społecznościowym siostra zaginionego Sebastiana.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź