miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zaginął 34-letni Paweł Zając! Policja i przyjaciele proszą o pomoc [Udostępnij]

0 1 168

Policjanci prowadzą poszukiwania zaginionego Pawła Zająca, który w dniu 16.06.2020r. ok. godz. 12.00  wyjechał ze swojego miejsca zamieszkania samochodem marki Opel Corsa, koloru ciemno zielonego o nr rej. KLI 44425 informując rodzinę, że wyjeżdża do sklepu  i do chwili obecnej nie powrócił  do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

 

Czytaj również: Przyjaciele i rodzina pożegnają 14-letniego Karolka, który zginął pod kołami BMW

 

Zaginiony ubrany był w kurtkę typu „wiatrówka”, granatowe spodnie jeansowe, koszulkę z krótkim rękawem typu t-shirts koloru ciemno zielonego, niebieskie  buty sportowe.
 
RYSOPIS:  wiek z wyglądu ok. 30 lat wzrost   ok. 176 cm , sylwetka  krępej budowy ciała , włosy krótkie koloru czarnego (brunet) zarostu brak, nos prostolinijny, oczy piwne, uszy przylegające małe  uzębienie pełne, nie posiadający znaków szczególnych  znamion oraz tatuaży.
 
Wszystkie osoby znające jego miejsce pobytu lub posiadające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Tymbarku pod nr telefonu 47 83 45 611 lub  786 857 176  lub z najbliższą jednostką policji.

Opr. Rafał Kmak
fot. KPP w Limanowej

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź