miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zderzenia Citroena i Forda z koparką JCB

0 636

Wczoraj, 24 listopada o godzinie 15.45 zastępy Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu oraz OSP Podegrodzie zadysponowane zostały do działań w Podegrodziu. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Citroen i Ford oraz koparki JCB.

 

Czytaj również: 23-latek zginął na miejscu. Sprawcą 30-letni obywatel Rumunii [Nagranie]

 

Citroenem podróżowała sama kierująca, która w chwili przybycia zastępów straży znajdowała się w pojeździe i uskarżała się on na dolegliwości. Fordem podróżowały dwie osoby, które opuściły pojazdy o własnych siłach i nie uskarżały się na żadne dolegliwości. Operator koparki nie zgłaszał żadnych dolegliwości. Osobę poszkodowaną przekazano przybyłej załodze karetki Pogotowia ratunkowego. Po kilku minutach od przybycia karetki osoba z Forda udała się do karetki pogotowia w celu przebadania. Obydwie osoby po przebadaniu pozostały na miejscu zdarzenia – informuje PSP Nowy Sącz.

 

Uszkodzone pojazdy całkowicie zablokowały drogę w obu kierunkach. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Dalsze działania zastępów straży polegają na rozłączeniu akumulatorów w rozbitych pojazdach oraz kierowaniu ruchem drogowym. Objazdy odbywały się  drogami alternatywnymi. W trakcie oględzin miejsca zdarzenia prowadzonego przez policję oświetlano teren, a po ich zakończeniu na prośbę policji zepchnięto uszkodzone pojazdy osobowe na pobocze. Koparka znajdowała się poza obrysem jezdni.

źródło i fot.: PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź