miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zderzenie ciężarówki z osobówką. Trzy osoby w szpitalu, w tym dziecko [ZDJĘCIA]

0 150

Wczoraj (22 maja) we wczesnych godzinach przedpołudniowych doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z samochodem osobowy, którym podróżowały trzy osoby. Poszkodowani zostali: kierowca oraz pasażerowie osobówki, a Pogotowie Ratunkowe przewiozło ich do szpitala.

 

Czytaj również: Na DK 75 autobus kursowy zderzył się z osobówką. Jedna osoba ranna [ZDJĘCIA]

 

Do zdarzenia doszło 22 maja około godz. 10:30 w miejscowości Siedliska (gmina Bobowa, powiat gorlicki) na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 977 z drogą powiatową prowadzącą w kierunku Bobowej. – Jak ustalili policjanci, kierowca samochodu ciężarowego jadący od strony Gorlic najechał na tył znajdującego się przed nim samochodu osobowego Mitsubishi, który zamierzał skręcić w lewo – informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Do szpitala trafił kierowca oraz pasażerowie Mitsubishi. – Trzy osoby, w tym 3-letnie dziecko, trafiły do gorlickiego szpitala. Po badaniach okazało się, że powstałe obrażenia nie są poważne i nie zagrażają życiu. Natomiast kierujący samochodem ciężarowym ukarany został mandatem karnym w kwocie 400 zł i 6 punktami karnymi dodaje rzecznik.

 

 

Opr. MK
Źródło: KPP w Gorlicach
Fot.: Facebook OSP Siedliska

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.