miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zderzenie czołowo-boczne osobówki z TIRem. Ranna kobieta w szpitalu

0 3 866

Dzisiaj (tj. 13 października br.) około godziny 11 na drodze powiatowej Grybów – Krużlowa w miejscowości Siołkowa (pow. nowosądecki) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego oraz ciągnika siodłowego z naczepą. W wyniku zderzenia pojazdów poszkodowana została kierująca samochodem osobowym marki Suzuki.

 

Czytaj również: Czytaj również: Zajechali im drogę, pobili i zabrali telefony. Policja szuka sprawców13.10.2021

 

Na miejsce wypadku skierowano zastęp straży pożarnej z OSP Siołkowa oraz JRG 1 Nowy Sączą. Obecny na miejscu był także Zespół Ratownictwa medycznego, który udzielił pomocy kierującej Suzuki oraz przetransportował ją do szpitala. Wszelkie dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśni policja, jednak według relacji świadków kierująca suzuki wyjechała najprawdopodobniej poza swój pas doprowadzając do zderzenia z ciężarową scanią.

 

 

Droga powiatowa Grybów – Krużlowa w miejscu zdarzenia na czas prowadzonych działań ratowniczych była całkowicie nieprzejezdna.

Obydwoma pojazdami podróżowali sami kierujący. Kierujący zestawem siodłowym opuścił pojazd o własnych siłach przed przybyciem pierwszego zastępu straży, nie odnosząc widocznych obrażeń i nie uskarżając się na żadne dolegliwości. Jednocześnie z zastępem straży na miejsce przybyła karetka Pogotowia ratunkowego, która wydobyła z samochodu i udzieliła pomocy kierującej samochodem osobowym. Kierująca samochodem Suzuki zabrana została do szpitala. Działania strażaków trwały godzinę – informuje PSP Nowy Sącz.

fot. Grybów24.pl | PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź