miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zderzenie dwóch osobówek, samochód zawisł na płocie [Zdjęcia]

0 715

Wczoraj, 2 kwietna około godziny 17.40 zastępy Straży Pożarnej w Nowym Sączu, OSP Kąclowa oraz OSP Grybów Biała zadysponowane zostały do działań w Kąclowej (gm. Grybów). Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych tj. Toyota oraz Ford.

 

Czytaj również: Powiedzieć jedno chcę. Ojcze, usłysz mnie! Utwór z Jesus Christ Superstar z sądeczaninem olśniewa [Nagranie]

 

Samochód Toyota wypadł z drogi i uszkodził płot prywatnej posesji oraz na nim zawisł. Ford znajdował się na poboczu drogi. Fordem podróżowała sama kierująca, która  opuściła pojazd o własnych siłach i nie uskarżała się na żadne dolegliwości. Toyotą podróżowały dwie osoby, które opuściły pojazd o własnych siłach. Jedna z nich była poszkodowana.

 

 

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej oraz odłączeniu akumulatorów w pojazdach. Osoba poszkodowana została zabrana do szpitala. Strażacy usunęli Toyotę z ogrodzenia prywatnej posesji. Podczas prowadzonych działań kierowano ruchem wahadłowo. Działania strażaków trwały godzinę. 

źródło i fot.: PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź