miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zderzenie dwóch osobówek

0 2 608

23 kwietnia zastęp z JRG w Krynicy Zdroju zadysponowany został do działań w Powroźniku.  Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych tj. Opel Signum oraz VW Golf. Samochody po zderzeniu zjechały z jezdni uderzając w pobliskie ogrodzenie.

 

Czytaj również: 159 kandydatek do tytułu najpiękniejszej w Małopolsce. Poznaj 13 pretendentek z Sądecczyzny [Zdjęcia]

 

Po przybyciu zastępu z JRG PSP w Krynicy – Zdroju ruch na drodze wojewódzkiej nr 971 odbywał się wahadłowo. Pojazdami podróżowali wyłącznie kierujący, którzy nie zgłaszali dolegliwości, uczestnicy zdarzenia odmówili potrzeby wzywania Pogotowia Ratunkowego. Na miejscu zdarzenia obecny był patrol Policji.

 

 

Ze względu na powypadkowe ułożenie samochodów względem siebie oraz ogrodzenia nie było możliwe wyłączenie energii elektrycznej poprzez odłączenie akumulatora. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem oraz współpracy z patrolem policji. Kierujący pojazdami wezwali pomoc drogową. Samochody po zakończeniu działań PSP nadal znajdowały się poza obrębem jezdni. Działania strażaków trwały niespełna godzinę.

źródło i fot. PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź