miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zderzenie motocykla z osobówką. Motocyklista w szpitalu [ZDJĘCIA]

0 336

W niedzielę (29 kwietnia) w Nowym Sączu we wczesnych godzinach wieczornych doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Kierowca jednośladu został poszkodowany, a karetka Pogotowia Ratunkowego zabrała go do szpitala.

 

Czytaj również: Kradł na potęgę. Jego łupem padły m.in. ubrania, grzejniki i siłownik do drzwi garażowych

 

Zdarzenie miało miejsce przed godziną 19.00 w dniu 29 kwietnia w Nowym Sączu na ulicy Myśliwskiej. – Ustalono, że zderzeniu uległy: samochód osobowy marki Seat oraz motocykl marki Honda. Pojazdami podróżowali sami kierujący, przy czym kierujący samochodem nie odniósł obrażeń, natomiast motocyklista został poszkodowany. Z motocykla wyciekły płyny eksploatacyjne, a skrzyżowanie było zablokowane – informuje rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, zasypaniu rozlanych płynów eksploatacyjnych sorbentem, odłączeniu klem akumulatora oraz zakręceniu instalację LPG w samochodzie. Na miejsce przybyła załoga karetki Pogotowia Ratunkowego, której przekazano poszkodowanego, który następnie został zabrany do szpitala. Po przybyciu na miejsce i zakończeniu dochodzenia prowadzonego przez Policję samochód marki Seat zjechał na pobocze, a motocykl załadowano na przyczepę samochodową oraz odłączono akumulator – dodaje rzecznik i zaznacza, że działania strażaków trwały półtorej godziny.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: KM PSP w Nowym Sączu

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź