miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zderzenie Peugeota oraz quada Benyco. 17-latek w szpitalu

0 3 463

Wczoraj, 25 czerwca o godzinie 20.20 zastępy z Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu oraz OSP Mszalnica zadysponowane zostały do działań w Mszalnicy. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że na drodze gminnej zderzyły się samochód osobowy Peugeot oraz quad Benyco.

Czytaj również: Nie żyje Komendant Straży Miejskiej w Nowym Sączu Ryszard Wasiluk

Na miejscu zdarzenia znajdowała się karetka Pogotowia oraz Policja. Pojazdami podróżowali sami kierujący. Kierujący samochodem osobowym opuścił pojazd o własnych siłach i nie uskarżał się na żadne dolegliwości. Kierujący quadem siedemnastolatek znajdował się w karetce pogotowia i był pod opieką ratownika medycznego. Po wstępnym przebadaniu poszkodowanego na miejscu zdarzenia został on przetransportowany do szpitala – informuje PSP Nowy Sącz.

Z samochodu osobowego nastąpił wyciek płynu chłodniczego a z quada wyciekł olej silnikowy. Ruch na drodze był całkowicie zablokowany. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz rozłączeniu akumulatorów w obu pojazdach. Posypano rozlane płyny sorbentem. Na miejscu pozostał zastęp z OSP Mszalnica oraz policja. Po zakończonych czynnościach dochodzeniowych prowadzonych przez policję samochód osobowy został przemieszczony na posesję a quada zepchnięto na pobocze. Usunięto pozostałości po kolizji na pobocze. Działania strażaków trwały ponad godzinę.

Źródło i fot.: PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź