miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zderzenie TiRa i trzech osobówek

0 1 106

Wczoraj, 22 listopada o godzinie 17.55 zastęp Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu zadysponowany został do działań w Nowym Sączu na ulicę Tarnowską. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia czterech pojazdów w tym trzech samochodów osobowych oraz jednego samochodu ciężarowego (zestaw z naczepą).

 

Czytaj również: Starowiejska do remontu! Rozpoczęcie prac, droga nieprzejezdna [Zdjęcia]

 

Jeden pas ruchu był zablokowany bo znajdował się na nim  Mercedes GLK 220 oraz VW Bora. Toyota Yaris oraz samochód ciężarowy marki Man z naczepą znajdował się na poboczu. VW Borą podróżowały dwie osoby dorosłe. Z informacji uzyskanych od Policji wynikało, że kierowca samochodu VW Bora był osobą poszkodowaną oraz został zabrany przez karetkę do szpitala przed przybyciem strażaków – informuje PSP Nowy Sącz.

 

Działania zastępu straży  polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, skierowaniu ruchu odbywającego się na zablokowanym pasie przez parking, który znajdował się przy Galerii handlowej. Usunięto uszkodzone elementy karoserii pojazdów z jezdni. Na prośbę Policji samochodem VW Borą przejechano na pobliski parking natomiast Mercedes został zabrany przez pomoc drogową. Działa strażaków po pół godzinie zostały zakończone, a ruch wznowiony w obydwu kierunkach. Na miejscu zdarzenia pozostała Policja oraz reszta uczestników zdarzenia.  

źródło i fot.: PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź