miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zderzenie trzech osobówek, cztery osoby poszkodowane [Zdjęcia]

0 233

Dzisiaj, 11 grudnia około godziny 7.20 zastępy z Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu oraz OSP Łososina Dolna zadysponowane zostały do działań w Łososinie Dolnej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zdarzenia z udziałem trzech samochodów osobowych tj. VW Bora, Fiat Seicento oraz VW Golf.

 

Czytaj również: Ryszard Florek, Fakro: „1 mld zł. rocznie. Jest to cena jaką My Polacy płacimy za brak praworządności w UE”

 

Pojazdami podróżowało łącznie 4 osoby. Pojazdy znajdowały się poza drogą krajową nr 75. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu klem akumulatora w samochodzie Fiat Seicento.

 

 

Sprawdzono stan osób biorących udział w zdarzeniu. Jedna osoba  była pod wpływem zdarzenia i uskarżała się na dolegliwości. Udzielono jej pomocy. Osoba poszkodowana po przebadaniu przez załogę karetki Pogotowia ratunkowego  pozostała na miejscu zdarzenia. Usunięto plamę płynów eksploatacyjnych z jezdni przy pomocy sorbentu. Po zakończeniu czynności przez Policję usunięto z jezdni pozostałości po zdarzeniu.

źródło i fot. PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź