miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zderzenie trzech samochodów. Most heleński zablokowany, wyznaczono objazdy

10 12 034

W Nowym Sączu na moście heleńskim doszło do groźnego wypadku. W zderzeniu uczestniczyły trzy pojazdy, ruch w obu kierunkach jest zablokowany. Trwają dzisłania służb: policji, straży pożarnej oraz zespołu ratownictwa medycznego. Uważajcie na siebie. Jest bardzo ślisko. Ruch w obu kierunkach jest zablokowany. Wyznaczono objazdy.

Trudne warunki na drogach. Wydano ALERT, policja apeluje o ostrożność

– Do wypadku doszło na moście heleńskim. Obecnie ruch odbywa się wahadłowo. Na skutek zderzenia 4 osoby zostały przetransportowane do szpitala – mówi w rozmowie z miastoNS.pl dyżurny PSP Nowy Sącz.

Komentarze Facebook
Zobacz również
10 Komentarze
 1. Tyt pisze

  Niesamowite jest to, że w prognozie od 5 DNI wiadomo że będzie zima, powszechnie też wiadomo że most zamarznie pierwszy, ale to nie przeszkadza firmie która odpowiada za odśnieżanie zaspać. Szklanka była taka, że się nie dało ustać na nogach.

 2. Luk pisze

  Oczywiście w zestawie jest BMW, jakżeby inaczej, nie zdziwiłbym się gdyby początek nr rej. zaczynał się od KNS…lub KLI

 3. BmwMotorSportPolskaBiTurbo pisze

  ty @Luk za to w swoim koreańczyku 1.2 w benzynie plastikowym „suvie” z napędem na przód jesteś bezpieczny

 4. Luk pisze

  Ochh, urażony użytkownik burakowozu się odezwał… Taka jest o Was prawda , co zrobisz ? 90% użytkowników bmw to umysłowe ameby. 10% normalnych to za mało by społeczeństwo zmieniło o Was zdanie. ps. a jeżdżę japończykiem 2,5 w benzynie ale do koreańczyków też nic nie mam..

 5. BmwMotorSportPolskaBiTurbo pisze

  do @Luk : taaa 2.5 to masz jak swoje trzy matizy do kupy złożysz niedzielna cioto, a suwa macie co najwyzej po to żeby na krawężnik wyjechać haha, czy to hyundai kia itd – chinole robili kiedyś kontenery i topili złom i niech na tym zostaną

 6. MotoPstryk pisze

  Ha ha ha , rozbawiliście mnie chłopaki Panowie luk i BmWmoto. Pan Luk to widać faktycznie nie lubi BMW a Pan BmwMoto to widać nie znosi krytyki jak to użytkownik BMW, ale kierunkowskazów to Pan używasz Panie BmwMoto ? Żarcik…

 7. BmwMotorSportPolskaBiTurbo pisze

  Ty @motopstryk też w szeregu ameb ktore mówią to co wzzyscy ? byłeś ? jeżdziłeś chociaż beemką ? wiesz jak wygląda ? czy dla ciebie pajacu bmw to tylko zagazowane typy z jojka z urwanym wydechem ? za swoją bym pewnie twój dom przejął plus byś bulił z kilka lat dopłate . Jak tam na wsi zazdroszczą ci golfa? jak twoje 1.9tdi, śmiga ?

 8. skodazwychoda pisze

  a można było milczeć…

 9. Lili pisze

  No cóż, ja też nie przepadam za kierowcami BMW, a patrząc na BmwMotorSportPolskaBiTurbo tylko utwierdzam się w przekananiu, że większość kierowców BMW to tępe prostaki nie grzeszące inteligencją. Wystarczy poczytać posty BmwMotorSpor…na pierwszy rzut oka widać kompleksy i niską samoocenę, wylgarny język bez konkretnych argumentów. Zapewne to zarobas z Norwegii lub innej Szwecji którego osiągnięciem życiowym było kupno 4 letniego BMW. No nic, świata nie zmienimi tak łatwo, ale trzeba potępiać głupotę.

 10. xaxc212c pisze

  @Lili ty dalej ciagnij druta po klatkach na gorzkowie żeby zatankować za 50zł tygodniowo

Zostaw odpowiedź