miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Znaleziono kolejne ciało! To zwłoki zaginionego Tomka…

0 15 814

Od minionego piątku (24 marca) trwały intensywne poszukiwania 34-letniego Tomasza R., który ostatni raz widziany był 19 marca w Szczawie (pow. limanowski, gm. Kamienica). Poszukiwania prowadził Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Limanowej. Zaginiony poruszał się pojazdem marki Ford Mondeo – kombi, kol. szary / srebrny.

Czytaj również: Uwaga! To co teraz pada – zamarznie (temp. do -14°C)! Będzie ślisko [Ostrzeżenie meteorologiczne]

Dzisiaj (28 marca) w rejonie Kasiny Wielkiej znaleziono samochód. Miejsce porzuconego wozu (Forda Mondeo, kolor szary, rejestracja odpowiadająca szukanemu) znajduje się w odległości około 2,5 km od DK28 w Kasinie Wielkiej, a kilka metrów dalej w zaroślach znaleziono zwłoki mężczyzny. Na miejsce skierowano policyjną grupę dochodzeniowo-śledczą wraz z technikiem kryminalistyki. Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonują oględziny zwłok oraz miejsca zdarzenia. Trwa identyfikacja zmarłej osoby, najprawdopodobniej jest to Tomasz R.

O zakończeniu poszukiwań poinformowała Fundacja Na Tropie im. Janusza Szostaka. – Z przykrością informujemy, że zaginiony pan Tomasz R. został odnaleziony. Niestety nie żyje. Rodzinie i bliskimi składamy najszczersze wyrazy współczucia – czytamy w mediach społecznościowych.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź