miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Znęcał się nad własną matką, posiedzi nawet 5 lat?

0 170

Funkcjonariusze sądeckiej policji zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który znęcał się nad swoją matką. Mężczyzna usłyszał zarzut, a decyzją sądu najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat więzienia.

 

Czytaj również: Dwaj Afgańczycy zatrzymani! Chcieli nielegalnie dojechać do Włoch, wylądowali w Polsce

 

3 kwietnia br. policjanci z Posterunku Policji w Nawojowej podczas interwencji dotyczącej przemocy domowej zatrzymali 31-latka z gminy Kamionka Wielka, który dzień później usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną. Policjanci ustalili, że mężczyzna od lutego br. znęcał się nad swoją matką poniżając ją, wyzywając i stosując wobec niej przemoc fizyczną.

Na wniosek policjantów i prokuratury, a decyzją sądu, 31-latek trafił już do aresztu na 2 miesiące. Tam poczeka na wyrok w swojej sprawie. Za popełnione czyny grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

Na zjawisko przemocy domowej nie można pozostawać obojętnym. Jeśli jesteś ofiarą przemocy domowej lub jej świadkiem nie wahaj się powiadomić o tym Policji. W trosce o zdrowie i życie Twoje i Twoich najbliższych, nie pozwalaj, by sprawca pozostał bezkarny.

Informacje o tym, gdzie znaleźć pomoc w przypadku przemocy domowej w znajdziesz tu:[KLIK]

 

Fot. wiadomości.dziennik.pl
Źródło: KMP Nowy Sącz

 

 

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź