miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Znowu śmierć na traktorze. Nie żyje mężczyzna

0 14 751

Dzisiaj (2 lipca) w miejscowości Tęgoborze (gm. Łososina Dolna) doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem traktora. Na skutek przewróconej maszyny mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Wszystkie służby pracują na miejscu zdarzenia, a przyczyny tego zdarzenia ustalą policjanci we współpracy z prokuratorem. Mężczyzna miał 46 lat.  Apelujemy o ostrożność! 

Czytaj również: Leżał i krwawił… Wzorowa postawa policjantów! „Jestem zaszokowana”

Otrzymaliśmy zgłoszenie, że na drodze gminnej w Tęgoborzy doszło do wypadku z udziałem traktorzysty. Niestety po przyjeździe na miejsce nie podjęliśmy żadnych czynności. Zespół Ratownictwa medycznego stwierdził zgon mężczyzny. Na miejscu trwają działania służb oraz prokuratora – mówi w rozmowie z miastoNS.pl dyżurny PSP Nowy Sącz.

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 12:23. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że na drodze gminnej 46-letni mężczyzna stracił panowanie nad ciągnikiem doprowadzając do jego przewrócenia. Maszyna przygniotła mężczyznę doprowadzając do jego śmierci – mówi nam podinsp. Katarzyna Ciągło z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

fot.: 112malopolska

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź