miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zwłoki w znacznym rozkładzie pod zaporą. Koniec poszukiwań Pawła…

1 9 258

Badania materiału genetycznego pomogły ustalić tożsamość mężczyzny wyłowionego z Jeziora Czchowskiego 13 marca br. Zwłoki odkrył wówczas pracownik elektrowni wodnej w trakcie czyszczenia kosza, w którym zbierają się odpady znajdujące się na dnie rzeki. Ciało było w stanie daleko posuniętego rozkładu, więc ich identyfikacja był trudna.

Czytaj również: Znaleziono kolejne ciało! To zwłoki zaginionego Tomka…

W związku ze znacznym rozkładem ciała wymagane było szczegółowe badanie, które pozwoliły ustalić tożsamość mężczyzny – okazało się, że to 46-letni mieszkaniec Witowic Górnych (gmina Łososina Dolna w powiecie nowosądeckim), który był poszukiwany od 8 listopada 2022 roku.

Komunikat Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu:
Odwołanie poszukiwań zaginionego Pawła Gwoździa, 46-letniego mieszkańca Witowic Górnych. Informuję, że prowadzone przez Komisariat Policji w Łososinie Dolnej poszukiwania zaginionego 46-letniego mieszkańca Witowic Górnych zostały zakończone. W dniu 13 marca 2023 roku, ciało zaginionego mężczyzny zostało odnalezione w Jeziorze Czchowskim.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. xaxxsx2x1x pisze

    mamy jezioro czchowskie ? a nie jurkowskie ? albo gródkowskie ? ile ich jest ? co sie stało z rożnowskim ? znów coś tusk nawywijał ?

Zostaw odpowiedź