miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Agnieszka Chylińska i Beata Kozidrak wystąpiły w Krynicy-Zdroju

0 162

Na scenie w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju w ostatni weekend pojawił się zespół Bajm wraz z wokalistką Beatą Kozidrak, swój występ zaprezentowała również Agnieszka Chylińska. Koncerty odbywają się w ramach cyklu Krynica Źródłem Kultury.

Czytaj również: Zespół Dżem zagrał w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju

Zespół Bajm obchodzi w tym roku jubileusz 40-lecia istnienia na polskiej scenie muzycznej. Beata Kozidrak jest w doskonałej formie. Utwory, które wykonała to m.in.: „Bingo”, „Biała Armia”, „Dwa serca, dwa smutki”, „Siedzę i myślę”, ”Taka Warszawa”, „Upiłam się tobą”, „O tobie”, „Myśli i słowa”, „Co mi panie dasz” oraz „Rzeka marzeń” z filmu „W Pustyni i w puszczy”. Towarzyszący wokalistce chórek również miał swoje pięć minut wykonując jeden z evergreenów r’nb – „Ain’t nobody” Chaki Khan.

Agnieszka Chylińska wystąpiła w sobotę (27 stycznia) po raz pierwszy na krynickiej scenie. Na początek publiczność usłyszała „Borderline”, „Klincz” i „Królową łez”, aby już za kilkanaście minut cofnąć się do lat 90. z „Najtrudniej”, „Drzwiami”, i „Znalazłam. Doskonały kontakt Agnieszki z widownią zaprocentował przy „Kiedy powiem sobie dość”, gdzie połowę pracy wykonali fani śpiewając refreny. Dwa ostatnie albumy wokalistki zostały doskonale przyjęte przez polski rynek, ale cały czas powraca ona do początków swojej kariery z zespołem O.N.A. wykonując utwory z tego okresu działalności scenicznej.

W najbliższy weekend (2 i 3 lutego) w krynickiej Pijalni wystąpi Kasia Kowalska i Andrzej Piaseczny. Krynica Źródłem Kultury potrwa do 23 lutego, a bilety na koncerty można nabyć w Pijalni Głównej w Krynicy Zdroju, w placówkach Empiku oraz na stronie ebilet.pl.

Organizatorami przedsięwzięcia w Krynicy-Zdroju są: Uzdrowisko Krynica Żegiestów S.A. oraz agencja eventowa Especto.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.krynicazrodlemkultury.pl.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Organizator

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź