miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

„Czy Ty to Ty?” czyli komedia w wykonaniu aktorów Teatru CAPITOL z Warszawy [ZDJĘCIA]

0 560

Daria Widawska, Anna Dereszowska, Michał Rolnicki oraz Łukasz Nowicki zaprezentowali na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu zabawną sztukę pt. „Czy Ty to Ty?”. Życiowa komedia obyczajowa o miłości, związkach, skrywanych pragnieniach i tłumionych frustracjach w pędzącym świecie XXI wieku przyciągnęła tłumy. Widzowie byli zachwyceni.

 

Czytaj również: Teatr KWADRAT z Warszawy przedstawił “Sztukę” na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury [ZDJĘCIA]

 

Współczesne, wielkomiejskie osiedle. Harold wraca po pracy do domu. Zajęta przygotowaniem rodzinnego obiadu Honey, prowadzi z nim rutynową, popołudniową rozmowę. Dzień jak co dzień. Żadne z nich nie dostrzega nawet, że coś tu się nie zgadza, bo… On trafia do obcego mieszkania, a Ona w ferworze domowych obowiązków, bierze go za swojego małżonka. Nie ta żona, nie ten mąż! Gdy bohaterowie orientują się, że zaszła pomyłka, zdarzenia przybierają nieoczekiwany obrót…

Zabawna, a zarazem bardzo życiowa komedia obyczajowa o miłości, związkach, skrywanych pragnieniach i tłumionych frustracjach, w pędzącym świecie XXI wieku. W tej historii przedstawionej przez Johna Tobiasa, możemy przejrzeć się niczym w lustrze i jednocześnie szczerze pośmiać z samych siebie, podchodząc do wielu spraw z przymrużeniem oka.

W przedstawieniu pt. „Czy Ty to Ty?” wystąpili: Daria Widawska – Honey, Anna Dereszowska – Gloria, Michał Rolnicki – Harold oraz Łukasz Nowicki – Henry.

Agnieszka Michalik
Fot.: Jerzy Cebula, Andrzej Rams

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź