miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Jadwiga Marzec z okazji 5-lecia działalności wydaje kolejną książkę. Już do nabycia „Nowe przygody Frani”

0 301

Z okazji 5-lecia twórczości artystycznej, sądecka artystka Jadwiga Marzec wydała książkę dla najmłodszych „Nowe przygody Frani”. Publikacja jest kontynuacją doskonale przyjętej przez dzieci „Przygód Frani”. Z tej okazji udało się zorganizować spotkanie Jadwigi Marzec z Tomaszem Michałowskim, szefem Gabinetu Politycznego Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii.

 

Czytaj również: Światło z Betlejem nową światu da nadzieję!

 

Tomasz Michałowski zachęca do obejrzenia krótkiej rozmowy, gdzie poruszane zostały tematy:

  • „Nowych przygód Frani”, czyli premiery nowej książki,
  • Inspiracji do tworzenia,
  • Podsumowania 5 lat działalności Pani Jadwigi,
  • Możliwości nabycia „Nowych przygód Frani”.

 

 

[…] Książka adresowana jest do dzieci i przez dzieci inspirowana, ale może sprawić też ogromną radość dorosłym.  Mnie lektura dostarczyła nie tylko mnóstwa przyjemności, ale wzbudziła też wielki podziw dla autorki. Pani Jadwiga zmierzyła się z wyzwaniem, które wymagało dużej wrażliwości i umiejętności literackiej. „Nowe przygody Frani” to książka wielotematyczna. Dla części czytelników może być przewodnikiem turystycznym po Małopolsce, a zwłaszcza ziemi sądeckiej, ale też książką przyrodniczo – przygodową. Inni odbiorą ją jako powieść obyczajową, a jeszcze kolejni fascynaci literatury mają szansę zgłębić i przemyśleć tematy dotykające problemów bezpieczeństwa, niepełnosprawności, dojrzewania, tolerancji, budowania relacji międzyludzkich w środowisku rówieśniczym. Sporo tego jak na jedną książkę, a i to nie wszystko, bo trudno pominąć poruszane w niej tematy sportu, zasad „fair play”, przyjaźni i długo by jeszcze wymieniać. Jednego jestem pewna, ktokolwiek sięgnie po tę pozycję, mały czy duży, młody czy w słusznym już wieku, każdy zyska – Joanna Michalik – Dyrektor MBP w Limanowej

Najnowsze wydawnictwo Pani Jadwigi Marzec „Nowe przygody Frani” dostępne jest w Księgarni Alfabet na ul. Jagiellońskiej w Nowym Sączu oraz na platformie allegro.pl.

Źródło: facebook

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź