miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Już jest! Premiera teledysku RDK „Nowy Sącz Anthem” [WIDEO]

0 2 582

Hip-hop to największa pasja 24-letniego Radka „RDK” Ożóga z Nowego Sącza. Jego najnowszy utwór pt. „Nowy Sącz Anthem” doczekał się teledysku. Tekst do piosenki napisał sam muzyk, natomiast nagranie zostało zrealizowane w NS Studio.

 

Czytaj również: Już jest! Premiera teledysku Michała Szczygła [WIDEO]

 

– Już jest! Najnowszy teledysk od RDK – „Nowy Sącz Anthem”! Jest to swego rodzaju hołd dla Nowego Sącza. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam on do gustu. Gorąco zachęcamy do lajkowania i udostępniania dalej. Pokażcie swoim znajomym jak to się robi u nas na Sądecczyźnie – można przeczytać na Facebooku Buki & RDK.

Radosław „RDK” Ożóg to młody, lokalny patriota, który od kilku lat interesuje się hip-hopem. Raper postanowił zaprezentować Nowy Sącz od jak najlepszej strony i dlatego wraz ze znajomymi nakręcił teledysk do piosenki pt. „Nowy Sącz Anthem” na terenie miasta.

Jak sam przyznaje, tekst do utworu napisał sam, a realizacja teledysku była spontaniczna. Tuż przed Wielkanocą jego kolega Arkadiusz Bruzda nakręcił film za pomocą lustrzanki. Montażem zajął się Radosław „RDK” Ożóg, a miksem Mateusz Wełna (Wełenka).

 

 

Nowosądecki duet hip-hopowy Buki & RDK, który powstał w 2011 roku tworzą: Damian „Buki” Struziak i Radek „RDK” Ożóg. Muzykę traktują jako pasję oraz odskocznię od codzienności, dzielą się oni ze swoimi fanami osobistymi przemyśleniami oraz wartościami.

Teledysk jest już dostępny, a konkretnie na kanale YouTube Radka Ożóga oraz Buki & RDK.

W sobotę (14 kwietnia) zespół Buki & RDK wystąpi w Klubie Poziom na Placu Dąbrowskiego w Nowym Sączu tuż przed O.S.T.R. czyli legendą polskiej sceny hip-hopowej.

Darmowe bilety na koncert O.S.T.R. będzie można wygrać już wkrótce na miastoNS.pl.

Agnieszka Michalik
Fot.: youtube.com

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź