miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Kękę zagra w Nowym Sączu! Towarzyszyć mu będą Arab, Kacper HTA oraz Polska Wersja

0 256

Festiwal hip-hopowy już w następny weekend odbędzie się w Nowym Sączu! Na scenie zagrają: Kękę, Arab, Kacper HTA oraz  Polska Wersja. Supportował ich będzie Jasnowidz JSW. To jedno z większych tego typu wydarzeń w regionie, dlatego nie może Was tam zabraknąć!

 

Czytaj również: Michał Szczygieł śpiewa z Chiarą Grispo z Włoch! [WIDEO]

 

Już w sobotę, 13 października w Klubie Poziom (plac Gen. Henryka Dąbrowskiego 2a, Nowy Sącz) o godz. 19:00 zagrają dla Was cenieni na polskim rynku muzycznym raperzy! Imprezę poprowadzą DJ Juvson oraz Sonar. A zagrają dla was: JSW Jasnowidz, Arab, Kacper HTA, Kękę oraz Polska Wersja!

Link do wydarzenia na Facebooku: KLIK!

Kękę jest jednym z najbardziej cenionych raperów w Polsce! Ostatnia płyta pt. „To Tu” przyniosła mu platynowy krążek w ciągu zaledwie dwóch tygodni od premiery!  Album zawiera sporo przemyśleń nad własnym życiem, co połączone jest z humorem. Takie zestawienie sprawia, że fani od razu pokochali najnowsze dzieło radomskiego rapera.

 

 

Polska Wersja to duet powstały w Warszawie w 2013 roku. Tworzą go Jano i Hinol. Ich ostatni album  „Notabene” zdobył miano platynowej płyty. Obecnie chłopaki pracują nad trzecim albumem.

 

 

Kacper HTA to były członek zespołu Hipotonia. Jednak od dawna pracuje na solową karierę. Jego ostatnie wydawnictwo „Family First” to rozliczenie z przeszłością . Kilka dni temu raper wydał singiel we współpracy z Polską Wersją oraz Paluchem. A już wkrótce premierę będzie miał jego najnowszy krążek „Ronin LTD”.

 

Arab to raper pochodzący z Rzeszowa. Ze względu na swój specyficzny styl szybko podbił serca publiczności.

 

 

Bilety możecie kupić w DRIPSHOPIE przy ul. Grodzkiej 24 w Nowym Sączu bądź na: biletomat.pl.

Do 12 października bilety kosztują 50 zł, a następnie 55 zł.

 

Klaudia Celusta
Źródło i fot.: Organizatorzy

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź