miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Konkurs fotograficzny „Małopolska sokolim okiem”

0 731

Małopolska to malowniczy region położony na Wyżynie Małopolskiej i częściowo w Karpatach Zachodnich. Znajdziemy w nim unikatowe zabytki oraz atrakcyjne turystycznie obszary, a piękne widoki zapierają dech w piersiach! Te walory sprawiły, że jako instytucja wojewódzka, Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ postanowiło zorganizować konkurs fotograficzny pn. „Małopolska sokolim okiem”.

 

Czytaj również: Kino Sokół zaprasza do kin! [Repertuar] – KLIK

 

Aby wziąć w nim udział należy wykonać zadanie konkursowe polegające na przysłaniu na adres: marketing@mcksokol.pl samodzielnie wykonanych fotografii, których tematem będzie krajobraz z województwa małopolskiego, ujęty w efektownej panoramie. Fotografie muszą być opatrzone opisem zawierającym informację o lokalizacji, z której zostały wykonane ujęcia, informacje o fotografowanej panoramie, a także imieniem i nazwiskiem autora.

Nagrodą w konkursie jest publikacja wybranych najciekawszych zdjęć w kalendarzu Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ na 2021 rok. Zdjęcia zostaną opatrzone imieniem i nazwiskiem autora. Zwycięzcy konkursu otrzymają po 5 egzemplarzy kalendarza z wykonanym przez siebie zdjęciem. Ponadto w przyszłym roku w budynku MCK SOKÓŁ powstanie wystawa pokonkursowa.

Fotografie należy przesyłać do 13 października do godz. 12:00 na adres marketing@mcksokol.pl

Regulamin konkursu na stronie www.mcksokol.pl

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź