miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Konkurs fotograficzny „Wiosna w rozkwicie”

0 293

Realizując swoje założenia Fundacja SEE CHANCE, zakładające rozwój zainteresowań pozaszkolnych dzieci i młodzieży, zaprasza na konkurs fotograficzny – „Wiosna w rozkwicie”. Konkurs skierowany jest do uczniów z klas I-IV i V-VIII (obowiązują dwie kategorie wiekowe) uczęszczających do szkół podstawowych z powiatu nowosądeckiego. 

Jego celem jest zmobilizowanie dzieci do obcowania z naturą, uwrażliwianie na jej piękno oraz obserwowania procesu w jakim przyroda budzi się do życia. Dodatkowym zadaniem konkursu jest rozwinięcie u dzieci umiejętności dokumentowania przyrody, jej interpretacji i opisu.

Hasło przewodnie konkursu:
„Wiosna w rozkwicie” 
Konkurs będzie polegał na zrobieniu najlepszego, amatorskiego zdjęcia przedstawiającego wiosenną florę, jak np. budzące się do życia kwiaty, drzewa, krzewy.

Do wygrania fantastyczne nagrody:

W każdej kategorii wiekowej przyznajemy:

1 miejsce – 6h zabawy w Jump Mania
2 miejsce – wstęp na 3 różne trasy z osobą towarzyszącą do Lemur
3 miejsce – voucher do Decathlonu na 50 zł

Dodatkowo:

Po 1 wyróżnieniu w dwóch kategoriach wiekowych
1 nagroda publiczności – Bilet do Energylandia
– głosowanie odbędzie się na platformie Facebook, gdzie zostaną zamieszczone wszystkie prace konkursowe. Konkurs będzie polegał na zebraniu pod zdjęciem największej liczby reakcji.

Jakie obowiązują zasady?

  • Fotografia ma przedstawiać wiosenną florę. Wszystkie prace nie nawiązujące do tematyki konkursowej zostaną odrzucone.
  • Nie zezwala się na stosowanie fotomontaży polegających na łączeniu elementów fotografii pochodzących z różnych plików lub dokonywanie zmian oryginalnej kompozycji fotografii. Fotografie noszące znamiona modyfikacji i ingerencji elektronicznej zostaną zdyskwalifikowane.
  • Praca konkursowa ma zostać wykonana samodzielnie, zdjęcie nie może zostać pobrane z internetu lub wykonane przez innego członka rodziny.
  • Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 1 zdjęcie, a przesłany plik nie może mieć więcej niż 10 MB.
  • Dopuszczalne formaty pliku to JPG oraz PNG.
  • Oceniana będzie kreatywność i technika wykonania zdjęcia.
  • Fotografia może być wykonana aparatem, tabletem lub smartfonem.
  • Fotografie należy przesłać w formie elektronicznej za pomocą formularza dostępnego na stronie seechance.eu
  • Przed przystąpieniem do konkursu należy zaakceptować Regulamin konkursu, oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do fotografii, zgodę na nieodpłatne ich wykorzystanie i na przetwarzanie danych osobowych, a także klauzulę RODO.

Więcej informacji znajdziemy w regulaminie konkursu dostępnego na stronie fundacji: Kliknij (tu) i przejdź na stronę. Na stronie dostępne są również wymagane dokumenty upoważniające start w konkursie.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź