miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Koralogator – nowy mural w Nowym Sączu [Zdjęcia]

0 588

Nowosądecka firma Lody Koral postanowiła nawiązać współpracę z Mariuszem Brodowskim, większości znany jako mgr Mors. Ich wspólnym projektem jest nowy mural zdobiący Nowym Sączu. Poznajcie Koralogatora 🙂 

 

Czytaj również: W Trzetrzewinie ludzie dobrego serca budują dom!
Owdowiała mama siedmiorga dzieci odzyskała wiarę w dobre życie

 

Koral wspiera lokalnych artystów! Razem z Mgr Mors  stworzyliśmy nowy mural w Nowym Sączu. Zobaczcie, jak wyglądała nasza twórcza praca. Poznajecie, w jakim dokładnie miejscu znajduje się wyjątkowy Koralgator? – czytamy wpis na koncie FB firmy Koral.

 

 

 

Nagranie – KLIK

 

Twórczość Morsa rozpoczęła się pod koniec lat 90-tych. Pierwsze lata były to gównie graffiti. Dziś jest to szersza forma tworzenia. W malarstwie stara się łączyć różne techniki oraz wykorzystuję dostępne multimedia. W okresie letnim działa w przestrzeni miejskiej pracując przy wielkoformatowych obrazach, natomiast zimą tworzę małe obrazy na płótnie w pracowni malarskiej. Wiadukt na Węgierskiej to stały element jego sztuki.

 

 

 

Roślinożerny Triceratops

Przez ostatnie kilka miesięcy tworzy “Galerię na Wąskiej” w Nowym Sączu. Od dłuższego czasu możemy też podziwiać jego graffiti, które na niewielkich rozmiarów ścianie regularnie obrazuje (komentuje) bieżące wydarzenia. W przeszłości mogliśmy tam oglądać murale patriotyczne, sportowe czy promujące wydarzenia kulturalne. 

 

Rafał Kmak
fot. Lody Koral | mgr Mors

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź