miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Michał Szczygieł śpiewa z Chiarą Grispo z Włoch! [WIDEO]

0 1 450

Michał Szczygieł z Nowej Wsi nieopodal Krynicy-Zdroju nagrał teledysk z młodą wokalistką z Włoch. Pierwszy jego singiel pt. „Nic Tu Po Mnie” swoją premierę miał w marcu, piosenka stała się przebojem, który emitowany jest bardzo często w różnych stacjach radiowych.

 

Czytaj również: Muzyczny “egzamin” zdał na piątkę! Teraz kolej na maturę. Jak poradził sobie Michał Szczygieł?

 

Michał Szczygieł w maju zdawał maturę, finalista programu muzycznego The Voice of Poland pnie się cały czas w górę. Po piosence pt. „Nic Tu Po Mnie” przyszła kolej na nowy utwór, który nagrał z włoską wokalistką Chiarą Grispo, a jego tytuł to „Since You Left Me”.

Chiara Grispo to 21-letnia piosenkarka pochodząca z okolic Wenecji. Już od najmłodszych lat interesowała się muzyką. Jako nastolatka zaczęła współpracę z Disney Channel. W 2016 roku udzieliła głosu głównej bohaterce filmu animowanego Disneya „Vaiana: Skarb oceanu”. Skomponowała kilkanaście utworów. Grispo śpiewa zarówno po włosku, jak i po angielsku, a jej najpopularniejsze piosenki w dotychczasowym dorobku to „Come On” oraz „Blind”.

Klip do utworu pt. „Since You Left Me” został nagrany w Warszawie. Można zobaczyć w nim m.in. centrum miasta, bulwary wiślane, okolice Centrum Nauki Kopernik czy most Świętokrzyski. „Since You Left Me” to historia młodej dziewczyny, która oznajmia, że nie zamierza uzależniać swojego szczęścia od faktu bycia w związku. Choć piosenka opowiada o zakończeniu relacji, jest w niej mnóstwo pozytywnych emocji, a także poczucie wolności.

Agnieszka Michalik
Fot.: Facebook Michał Szczygieł

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź