miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Moc atrakcji w Korzennej. Przed nami weekend pełen wrażeń!

0 580

Kabarety, gwiazdy programu MasterChef oraz bieg na orientację – to tylko część atrakcji, które przygotowano na tegoroczne Dni Korzennej. Podczas zaplanowanej na 13 i 14 lipca imprezy będzie także okazja do kulinarnej uczty. Początek zabawy 13 lipca o godz. 20.

 

Czytaj również: W Łabowej powstanie pomnik ks. Władysława Gurgacza. Będzie pierwszy w Polsce!

 

Odbywające się w Korzennej przy stadionie Dni Korzennej, które zastąpiły dawny Jarmark Korzeński, w tym roku zdominowane będą przez kabaret. Podczas Korzeńskiej Nocy Kabaretowej widownia będzie miała okazję zobaczyć trzy grupy: Kabaret Kałasznikof, Kabaret z Konopi i Kabaret FiFaRaFa.

 

DNI KORZENNEJ 2019

Ważnym punktem Dni Korzennej będą kulinaria. Koła gospodyń wiejskich zaprezentują to, co potrafią najlepiej, czyli swoje wypieki. Degustacji ciast towarzyszyć będzie Bitwa Kulinarna, którą poprowadzą Mariusz Szwed i Joanna Studnicka – gwiazdy programu MasterChef. Uczestnicy imprezy będą mieli też okazję wziąć udział w kolorowym szaleństwie z wykorzystaniem specjalnego kolorowego proszku. To będzie prawdziwa inwazja kolorów.

 

 

Nie zabraknie też oferty dla amatorów aktywnego wypoczynku. Bieg na orientację z Bukowca do Korzennej to propozycja dla uczestników tworzących drużyny. Szczegółowe zasady udziału znajdują się w regulaminie. W trakcie Dni Korzennej rozgrywki zainaugurują ponadto zespoły biorące udział w rywalizacji o Puchar Wójta.

Opr. Rafał Kmak
źródło i fot. Gmina Korzenna

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź