miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Muzyka przedwojenna w Nowym Sączu! Wyjątkowy koncert polskich szlagierów lat 20-tych

0 1 159

Muzyka przedwojenna, to okres powstania wielu szlagierów. Rekordy popularności bili artyści kabaretowi oraz aktorzy grający w komediach i melodramatach filmowych, których nieodłączną częścią były przebojowe piosenki. Okres przedwojenny to czas popularności wykonawców takich jak Hanka Ordonówna, Zula Pogorzelska, Eugeniusz Bodo, Mieczysław Fogg czy Jan Kiepura… Już 13 marca (piątek) w Nowym Sączu usłyszymy m.in. takie przeboje jak: „Miłość Ci wszystko wybaczy”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Ada! To nie wypada!”, „Powróćmy jak za dawnych lat”, „Tango milonga”, „Ostatnia niedziela”.

 

Czytaj również: Mgr Mors z nowym dziełem na Węgierskiej!
Graffiti jak zwykle na czasie

 

Po spektakularnym sukcesie Koncertu Wiedeńskiego agencja muzyczna Tomczyk Art ma zaszczyt zaprosić Państwa na premierę – Koncert Muzyki Przedwojennej. Minęło już 100 lat! Znów mamy lata 20. Przeżyjmy to jeszcze raz… w 2020 roku!

 

 

Projekt w wykonaniu niezwykłej grupy wspaniałych artystów Młodego Pokolenia za każdym razem przyjmowanych owacjami na stojąco w największych polskich salach koncertowych! Tego jeszcze nie było, to promocja wybitnie uzdolnionych polskich artystów, zarówno solistów operowych, musicalowych, jak i instrumentalistów wykonujących to niezwykłe widowisko.

 

Kup bilet – KLIK

 

Historia zatacza koło, znów po 100 latach podczas wielkiej trasy koncertowej organizowanej przez agencję muzyczną Tomczyk Art, która swoim zasięgiem obejmie cały kraj, największe polskie i europejskie sale koncerte- usłyszą Państwo nieśmiertelne przeboje, perły polskiej piosenki, przeboje filmowe i operetkowe czasów międzywojennych. Zabrzmią między innymi: “Miłość Ci wszystko wybaczy”, “Umówiłem się z nią na dziewiątą”, “Ada! To nie wypada!”, “Powróćmy jak za dawnych lat”, “Tango milonga”, “Ostatnia niedziela” i wiele, wiele innych niezapomnianych melodii. Nie zabraknie także popisowych tang i czardaszy w wykonaniu niezwykłych, polskich instrumentalistów Młodego Pokolenia.

Usłyszą Państwo między innymi melodie z repertuaru Hanki Ordonównej, Eugeniusza Bodo, Toli Mankiewiczównej, Jana Kiepury i innych. To połączenie klasycznej formy i kunsztu z młodością, werwą i niespotykaną muzykalnością muzyków wykonujących to niezwykłe widowisko! Nie może Państwa zabraknąć. Zapraszamy serdecznie!

Bilety 90 zł: PEGAZ (Nowy Sącz, ul. Narutowicza 3 – 1 piętro)
Rezerwacje- tel. 694 024 832 , grupy POWYŻEJ 10 OS.- tel. 515 985 232
Bilety online: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź