miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nagrody za grę na keyboardzie

0 180

W sali kinowej Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu odbył się XX Powiatowy Konkurs Młodych Muzyków grających na Keyboardzie. Patronat nad imprezą objął starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski. Organizatorem konkursu był Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu.

Czytaj również: 1100 kg żywności z Konspolu dla Fundacji Rozwoju Sądecczyzny. Dary pojadą na Ukrainę

Do rywalizacji stanęło 28 uczestników w trzech kategoriach wiekowych. Jury w składzie: Renata Gierczyk, Zbigniew Kaczmarczyk, Zbigniew Kogut, Józef Trojan postanowiło przyznać:

I KATEGORIA WIEKOWA: I miejsce Wiktoria Gajdosz – Yamaha Szkoła Muzyczna w Nowym Sączu; II miejsce Milena Nieć – Yamaha Szkoła Muzyczna w Nowym Sączu i Jakub Sułkowski – Yamaha Szkoła Muzyczna w Nowym Sączu; III miejsce Nikodem Gancarczyk – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu i Miłosz Kozera – Yamaha Szkoła Muzyczna w Nowym Sączu. Wyróżnienie Michał Kulak – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu, Damian Leśniara – Ognisko Muzyczne przy Szkole Podstawowej w Kłodnem, Amelia Marczyk – Zespół Szkół Akademickich w Nowym Sączu.

II KATEGORIA WIEKOWA: I miejsce Jakub Kmiecik – Szkoła Podstawowa w Podegrodziu i Patryk Poręba – Yamaha Szkoła Muzyczna w Nowym Sączu; II miejsce Wiktoria Hojnor – Szkoła Podstawowa w Librantowej i Agnieszka Szajewska – Szkoła Podstawowa w Marcinkowicach; III miejsce Mariusz Kiełbasa i Karol Milewski – Yamaha Szkoła Muzyczna w Nowym Sączu. Wyróżnienie: Wiktoria Damasiewicz – Szkoła Podstawowa nr 14 w Nowym Sączu, Mateusz Gołąb – Szkoła Podstawowa w Librantowej, Michał Kożuch – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu, Adam Ormanty – Szkoła Podstawowa w Paszynie, Nikola Piwowar – Ognisko Muzyczne przy Szkole Podstawowej w Kłodnem.

III KATEGORIA WIEKOWA: wyróżnienie – Dominik Szczepański – Zespół Szkół Zawodowych w Grybowie.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź