miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Niezapomniany Dzień Dziecka w Karpackiej Troi!

0 344

Już jutro Dzień Dziecka. Może warto zorganizować dla całej rodziny wyjazd celem spędzenia dnia z odległą, często tajemniczą historią na prastarym grodzisku w otoczeniu karpackiej przyrody? Gorąco polecamy Karpacką Troję.

 

Czytaj również: Dziecięca piłka nożna w Starym Sączu!

 

W najbliższą sobotę (1 czerwca) w Skansenie Archeologicznym Karpacka Troja w Trzcinicy koło Jasła organizujemy kolejny już Rodzinny Dzień Dziecka. – Dla dzieci przygotowaliśmy grę terenową „Mali odkrywcy na tropie skarbu”, która sprawi, że biorący w niej udział poznają Karpacką Troję i jej niezwykłe dzieje – mówi Paweł Madej z zespołu Promocji Karpackiej Troi. – Dodatkową atrakcją będzie etap gry terenowej w nowo otwartym sektorze hodowlanym, w którym żyją zwierzęta starych ras. Dzieciom na pewno spodobają się niedawno urodzone małe kózki i owieczki. Po zaliczeniu całej gry terenowej na każdego małego gościa czeka prezent nawiązujący do historii grodu w Trzcinicy.

Zapraszamy serdecznie rodziny z dziećmi do spędzenia dnia z odległą, często tajemniczą historią na prastarym grodzisku w otoczeniu karpackiej przyrody. Wstęp bezpłatny dla dzieci do lat 16.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź