miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowosądeccy myśliwi – dzieciom!

0 445

Międzynarodowy Dzień Dziecka 2020 stał się okazją do kolejnej aktywności nowosądeckich myśliwych. Reprezentacja stróżów porządku w naszych lasach, w osobach Łowczego Okręgowego Bogusława Rataja oraz przedstawicielek Nowosądeckiego Klubu Dian – Katarzyny Tokarczyk i Lucyny Biedroń odwiedziła Centrum Opieki nad Dzieckiem „RAZEM” w Gorlicach.

 

Czytaj również: Bezpieczniej obok przedszkola dzięki interwencji Radnego Rogóża – KLIK


 
Działając w odruchu serca myśliwi przygotowali paczki ze słodyczami dla dzieci i młodzieży z trzech placówek opiekuńczo-wychowawczych tego Centrum. Należy wspomnieć, że jednostki te organizują i prowadzą stałe lub tymczasowe wsparcie dla osób w wieku 3-18 lat, pozbawionych opieki rodzicielskiej.

 

 

W obecności dyrektora Centrum Opieki nad Dzieckiem „RAZEM” w Gorlicach Jana Kuka oraz wychowawczyń, delegacja Nowosądeckiego Okręgu PZŁ przekazała swój dar podopiecznym centrum. Gest myśliwych został odebrany z wielkim uznaniem tym bardziej, że w czasie obowiązujących ograniczeń związanych z epidemią COVID-19 wychowankowie placówek musieli zrezygnować z innych, wcześniej dostępnych atrakcji.

Opr. Rafał Kmak
źródło: Zarząd Okręgowy PZŁ w Nowym Sączu

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź