miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowosądecki chór Veraicon z kolejnym nagraniem on-line! Posłuchaj piosenki o Ciptaszku [Nagranie]

0 613
Tegoroczna majówka była zdecydowanie inna dla chóru Veraicon z Nowego Sącza. Tradycyjnie charakteryzowała się dużą ilością aktywności fizycznej, czasem spędzonym z rodziną i przyjaciółmi na wspólnym biesiadowaniu i śpiewaniu. Koronne życie 2020 jednak diametralnie pozmieniało wszystkie plany związane z koncertowaniem. Czy na gorsze?

 

Czytaj również: Chłopaki wracają łapać formę! Sandecja ze zgodą na treningi

 

Okazuje się, że nie! Chórzyści Veraicon, jako osoby z duszami artysty czują wielką odpowiedzialność na swoich barkach, dlatego jak tylko mogą to muzyką starają się dodawać otuchy wszystkim ludziom, by ten trudny dla wszystkich okres przetrwać w jak najlepszym zdrowiu fizycznym i psychicznym.
 
Nagrywanie oraz montowanie filmów sprawia nam wielką radość oraz przyjemność, dlatego najnowsze nagranie jest zupełnie inne od dotychczasowych. Bogate jest w elementy humorystyczne oraz fragmenty video – mówi Patrycja Płachta, sopran w chórze. – Serdecznie zapraszamy wszystkich do wysłuchania oraz zobaczenia utworu „Chóry” szczególnie, tych znużonych, bez nastroju i uśmiechu.
 
Obiecujemy, że te 3 minuty nagrania skutecznie poprawią Wam humory!
 

“Chóry, czyli piosenka o Ciptaszku” Chór Veraicon 

 

 
Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź