miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy sezon w Teatrze Nowym! Inauguracja z Zemstą Fredry

0 661

Teatr Nowy w Nowym Sączu otwiera Sezon Teatralny spektaklem “Zemsta” A. Fredry, w reżyserii Krzysztofa Pomietło. Premiera spektaklu, która miała miejsce w czerwcu zakończyła się owacjami na stojąco. Widowisko najwyższych lotów gwarantowane.

 

Czytaj również: Ponad ćwierć miliona złotych na koncie Sądeckiego Hospicjum!

 

Po tak dobrym początku, Teatr Nowy ma ochotę na więcej. Apetyt wzrasta również wśród widzów przekonuje Pani Anna, organizatorka przedstawienia. – Spektakl świetnie zaadaptował się również w „naturalnej” scenerii – w sierpniu aktorzy Teatru Nowego wystąpili w plenerze na zamku Tęczyn w Rudnie. Spotkaliśmy się z niezwykle optymistycznym odbiorem wśród zebranych.

 

 

Już we wrześniu na deski Teatru Nowego wracają aktorzy, by dostarczać odbiorcom wielu emocji. Od śmiechu, do wzruszeń. Spektakl “Zemsta” zaplanowany został na dzień 28 września, godzina 18:00, Aula PWSZ w Nowym Sączu (al. Wolności 40). Rezerwacji biletów można dokonywać pod numerem: 506 205 595 oraz 793 397 984.

Teatr Nowy jest wyjątkowym miejscem na Mapie Kulturalnej Nowego Sącza oraz Małopolski. Został stworzony przez ludzi kochających Teatr, ludzi kreatywnych, odważnych i młodych. Misją Teatru jest stworzenie nowego miejsca kulturalnego, w którym każdy widz znajdzie coś dla siebie! W repertuarze znajdują się spektakle dla dzieci, młodzieży oraz dla dorosłych. W Teatrze Nowym młodzi adepci sztuki teatralnej mają możliwość rozwijania swojej pasji na zajęciach w Studium „Bank Talentów”

Opr. Rafał Kmak
fot. Teatr Nowy Nowy Sącz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź