Portal informacyjny | Nowy Sącz

O.S.T.R. wystąpi w Nowym Sączu! Wygraj bilety [KONKURS]

1 204

Droga po szczęście O.S.T.R. wiedzie przez Nowy Sącz. Już 14 kwietnia nastąpi niepowtarzalna okazja, aby posłuchać, na co składa się owe szczęście ulokowane w strunach głosowych łódzkiego artysty.

 

Czytaj również: Już jest! Premiera teledysku RDK „Nowy Sącz Anthem” [WIDEO]

 

Każdy człowiek ma własną definicję szczęścia, którą mierzy w ramach osobistych norm. Wpasowują się one w jego obraz za pomocą źrenic. O.S.T.R. ma wyostrzony zmysł nadawania słowom ładunków emocjonalnych, które wybuchają w słuchaczach niczym fajerwerki podczas najciemniejszej nocy. W ten sposób tka historie w uszach swoich słuchaczy od wielu lat na polskiej scenie hiphopowej. Dziś chce powiedzieć kilka słów o szczęściu, odcisnąć swoje stopy na drodze do tego najcenniejszego życiowego kruszcu, który lokuje w sobie tak wiele pojęć.

 

14 kwietnia w Klubie Poziom usłyszymy pełną definicję drogi po szczęście, w którą O.S.T.R. wybrał się po Polsce podczas swojej najnowszej trasy koncertowej. Ten utalentowany artysta niejednokrotnie udowodnił, że w jego sercu gra cała orkiestra dźwięcznych metafor. Laureat prestiżowych nagród m.in. Bestsellerów Empiku 2016. Weteran w dziedzinie przemieniania swoich albumów w złote i platynowe kruszce. Jest autorem 19 albumów studyjnych, z czego 6 z nich przyoblekł w złoto, a 4 w platynę. Jego poprzedni album “Życie po śmierci” sprzedał się w 100.000 egzemplarzy, co pokazuje do jak wielu serc dociera jego muzyka.

Pragniemy zaprosić czytelników na to jedno z największych wydarzeń muzycznych polskiej sceny hiphopowej. Specjalnie dla Czytelników miastoNS.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać trzy zaproszenia na ten koncert.

Aby wziąć udział w naszej zabawie, wystarczy BYĆ naszym fanem na Facebooku i POLUBIĆ post konkursowy. Spośród wszystkich osób wybierzemy troje szczęśliwców, którzy otrzymają od nas darmowe bilety. Wyniki zabawy już w poniedziałek (9 kwietnia) do godz. 16.

Regulamin Konkursu

 

Źródło i fot. Organizator, Facebook | O.S.T.R.

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. xaxa1212 pisze

    czyli gimbaza i pobliskie dresy murowane.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.