miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Piasek wystąpił w krynickiej Pijalni Głównej [Zdjęcia]

0 54

Jako ostatni artysta tegorocznego cyklu Krynica Źródłem Kultury w minioną sobotę (24 lutego) na scenie Pijalni Głównej wystąpił Andrzej Piaseczny. Na scenie pojawił się także Sądeczanin Michał Szczygieł, który był podopiecznym artysty w programie The Voice of Poland.

 

Czytaj również: Premiera teledysku Michała Szczygła „Nic Tu Po Mnie”

 

Andrzej Piaseczny pod swoim nazwiskiem wydał 12 albumów, które przyniosły mu dwie podwójne platyny, sześć pojedynczych oraz dwa tytuły złotej płyty. Po instrumentalnym wstępie zabrzmiała kompozycja Seweryna Krajewskiego „Rysowane tobie”, a tuż po niej tytułowy utwór z ostatniej płyty „My (o mnie, o tobie, o nas)”. Publiczność bawiła się również przy filmowym przeboju „Śniadanie do łóżka”, czy „Chodź, przytul, przebacz”, aby już za chwilę przypomnieć sobie jeden z największych hitów zespołu Mafia – „Noc za ścianą”. Nie zabrakło takich znanych utworów jak „W świetle dnia”, „Więcej chcę”, czy „Prawie do nieba”. Na scenie pojawił się również jeden z podopiecznych drużyny Andrzeja Piasecznego z The Voice of Poland – Michał Szczygieł. Na zakończenie publiczność usłyszała między innymi nastrojowe „Imię deszczu”.

Już dziś organizatorzy zapraszają na kolejną edycję cyklu Krynica Źródłem Kultury.

Organizatorzy cyklu Krynica Źródłem Kultury: Uzdrowisko Krynica Żegiestów S.A., agencja eventowa Especto. Sponsorzy: Miasto Krynica-Zdrój i Polskie Koleje Linowe S.A.

 

 

Opr. MK
Źródło: Especto
Fot.: Konrad Obidziński

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.