miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

„Pomoc Domowa” Teatru Robotniczego im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu

0 338

27 listopada 2022, godz. 17:00 odbędzie się spektakl „Pomoc Domowa” Teatru Robotniczego im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu. Reżyseria: Małgorzata Przędzak, wystąpią: Barbara Klimczak, Jola Marczuk, Anna Mółka, Paweł Cabała, Marcin Iwański. Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu, Sala Widowiskowa.

Czytaj również: „Wszystko w rodzinie” Teatru Robotniczego im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu

„Pomoc Domowa” to komedia totalna. Tekst Marc’a Camoletti’ego (tłumaczenie Bartłomieja Wierzbięty) to uczta literacka, majstersztyk niezwykły. Świetna reżyseria i gra wspaniałych miłośników teatru – to wisienka na torcie!

Dom wisi nad przepaścią, bo pewne małżeństwo zaczyna mieć przed sobą tajemnice. Norbert kocha swoja żonę Olgę, ale pszczółki chodzą mu po głowie. Olga kocha Norberta, ale piżamę męża chętnie pożycza „koledze z dzieciństwa”. To wszystko na raz w jednym domu w tym samym momencie. Całe szczęście, że „pomoc domowa” potrafi sprytnie zaradzić na te i inne tajemnice i z niebywałą elokwencją rozeznaje się w sytuacji, a za zamkniętymi drzwiami, których mnóstwo w owym domu, rozbraja bombę… i wszystko wraca do normy.

Bilety: Pomoc domowa : Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu (nowysacz.pl)

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź