miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Positive Ways wspiera sądeckie stowarzyszenie „Nadzieja” [Udostępnij! Akcja społeczna]

0 311

Masz bzika na punkcie sportowych samochodów i chcesz jednocześnie pomóc najbardziej potrzebującym? Nic prostszego! Już teraz możesz przystąpić do międzynarodowej akcji Positive Ways. Od kilku dni bohaterowie tej inicjatywy mogą przyczynić się do pomocy sądeckim dzieciom ze Stowarzyszenia „Nadzieja”

 

Czytaj również: Nowosądecki Newag z kontraktem za 55 milionów zł?
Koleje Dolnośląskie analizują ofertę – KLIK

 

Kochani, w tym roku Positive Ways pomaga podopiecznym stowarzyszenia Nadzieja z Nowego Sącza. Z powodu ograniczeń epidemicznych nie mamy możliwości zorganizowania zbiórek pieniędzy w miejscach publicznych tak jak miało to miejsce w zeszłym roku –  informują organizatorzy. – Dlatego stworzyliśmy grupę, do której możesz dołączyć jeśli tylko chcesz pomóc.

 

 

 

Na grupie każdy z Was może wystawić przedmiot, usługę lub cokolwiek co ma wartość, a inny „aukcje” zalicytować i wygrać. Łatwiej się nie da! Zwycięzcy aukcji wylicytowaną kwotę przekażą bezpośrednio na konto Nadziei, przez co Wasza pomoc wystartuje szybciej niż tegoroczna wyprawa Positive Ways.

 

Link do grupy na Facebook – KLIK

 

Podsumowanie zbiórki odbędzie się w Zakopanym 30 czerwca. 

Positive Ways jest tworzone ze wspólnej pasji, by nieść pomoc chorym dzieciom. Już od 2013 roku skupia właścicieli sportowych samochodów, których przybywa na naszych drogach. Dajemy im możliwość uczestnictwa w zapierających dech, motoryzacyjnych wyprawach. Eskapady pełne są adrenaliny i niepowtarzalnych wrażeń. Positive Ways zostało zainicjowane przez ludzi, którzy sercem i duszą oddają się czterem kółkom. Masz sportową furę? Nie zastanawiaj się i ruszaj z nimi!

 

Link do zrzutki – KLIK

 

Rafał Kmak
fot. Positive Ways

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź