miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Powraca „Kino ze szminką”. Wkrótce seans „Jak wywołałem byłą żonę”

0 313

Są chwile kiedy każda kobieta potrzebuje odrobiny odpoczynku i relaksu. „Kino ze szminką” stwarza taką okazję! Oprócz genialnej komedii „Jak wywołałem byłą żonę”, kino Sokół w Nowym Sączu zaprasza wszystkie Panie do udziału w konkursach z nagrodami, prezentacjach przygotowanych przez sponsorów, korzystania z porad dotyczących pielęgnacji ciała, urody i zdrowego stylu życia.

 

Czytaj również: Kino Sokół zaprasza [Repertuar]

 

Zapraszamy na kobiece kino z atrakcjami. Jak zawsze, przed seansem w ramach cyklu „Kino ze szminką”, czeka na wszystkie Panie losowanie atrakcyjnych nagród oraz możliwość skorzystania z porad i usług Partnerów MCK Sokół.

„Kino ze szminką” – start: 18:00 (czwartek, 30 września)
– poczęstunek,
– prezentacje stoisk,
– pokazy.

„Kino ze szminką” – start: 18:45 (czwartek, 30 września)
– losowanie nagród,
– projekcja filmu.

„Jak wywołałem byłą żonę” to przebojowa komedia o małżeństwie, które przypadkowo nawiedza duch poprzedniej żony. W rolach głównych Dan Stevens, Leslie Mann, Isla Fisher i znakomita Judi Dench!

Ruth i Charles są na pozór idealnym małżeństwem. Pieniądze, sława, piękny dom i ocean wolnego czasu – każdy chciałby tak żyć. Jednak ich domowa idylla zostanie wkrótce przerwana. Pewnego dnia małżonkowie biorą udział w seansie spirytystycznym, w czasie którego zostaje przywołany duch ekscentrycznej Elwiry – byłej żony Charlesa. Od tej pory wszyscy muszą radzić sobie z zaskakującym miłosnym trójkątem. Między żonami iskrzy, Elwira nie chce odejść, Charles nie wie, co robić, a Ruth pragnie jak najszybciej pozbyć się swojej rywalki.

 

 

źródło: MCK Sokół
fot.: pieknoscdnia.pl

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź