miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Pozytywka z nowym kawałkiem! To przedsmak albumu „Fundament Mocy” [WIDEO]

0 188

Zaledwie dwa miesiące dzielą nas od premiery drugiego studyjnego albumu nowosądeckiego zespołu Pozytywka. „Fundament Mocy” będzie kontynuacją dotychczasowej konwencji prezentowanej we wcześniejszych kawałkach.  Premiera nowej płyty nastąpi pod koniec grudnia tego roku. Jednak już teraz możecie posłuchać pierwszej piosenki – „Neony”!

 

Czytaj również: SPOTLIGHT #2 – Galaktyczny rock w wykonaniu Pozytywki!

 

Klip do  „Neonów” ma charakter (neo)plemiennego sznytu i psychodelicznego klimatu. Lekkość melodii miesza się tu z ciężarem gitar. „Ja wiem że złapiesz fale, wiem o tym doskonale / Pomysłów nie brakuje, w tym energicznym szale” – śpiewa w „Neonach” Daniel „Deny” Gądek, wokalista i gitarzysta Pozytywki.

 

 

Będzie dynamiczniej, ciekawiej i jeszcze bardziej Pozytywkowo. Jesteśmy dumni z tego albumu i nie możemy się już doczekać, aż podzielimy się nim ze wszystkimi. Nowa Pozytywka to nadal Pozytywka. I choć charakter debiutu pozostaje, nowy long pozwoli słuchaczom otworzyć oczy i uszy na całkiem nowy, nieznany wymiar i znaczenie tworzonej przez nas muzyki – komentuje lider zespołu Daniel „Deny” Gądek.

 

 

Za reżyserię i scenariusz nowego klipu odpowiadają Daniel „Deny” Gądek do spółki z basistą Wojtkiem „Wojtasem” Fedeńczakiem. W obsadzie oprócz wymienionych, znaleźli się: drugi wokalista Andrzej „Sajan” Stec, perkusista Piotr „Pietro” Mordarski, wybitny sądecki raper Mateusz Smoleń i przyjaciele.

 

 

Obecny skład zespołu:

  • Daniel „Deny” Gądek – gitara, wokal, muzyka
  • Andrzej „Sajan” Stec – wokal
  • Kamil „Kadżor” Nędzia – rap
  • Wojciech „Wojtas” Fedeńczak – gitara basowa
  • Piotr „Pietro” Mordarski – perkusja

Wszelkie najnowsze informacje dotyczące Pozytywki możecie znaleźć na ich Facebooku – KLIK!

 

Opr.: Klaudia Celusta
Źródło: Pozytywka
Fot.: Łucja Janik

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź