miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądecka Jesień Kulturalna – rusza sprzedaż biletów!

1 319

Sądecka Jesień Kulturalna to wyjątkowe i bez wątpienia szczególne wydarzenie, na artystycznej mapie Sądecczyzny o zasięgu ogólnopolskim.

 

Czytaj również: Akcja sprzątania terenów zielonych nad Kamienicą

 

Jak pierwsza jaskółka jest oznaką nadchodzącej wiosny, tak Sądecka Jesień Kulturalna jest zwiastunem i obietnicą końca trudnego i bolesnego dla nas wszystkich okresu pandemii. Wiemy, jak bardzo brakuje wszystkim tych chwil radości, refleksji i wytchnienia jakie daje obcowanie ze sztuką i kulturą. Tym bardziej chcemy w tym roku być dla Państwa nadzieją powrotu do normalności, do której tak bardzo wszyscy tęsknimy. Zapraszamy Was ponownie do zamkniętego od wielu miesięcy świata muzyki i teatru, do udziału w wydarzeniu, którego rozmach przyćmi wszystko, z czego dotychczas Nowy Sącz i jego Mieszkańcy mogli korzystać. Aby tak się jednak stało, potrzebujemy drodzy Nowosądeczanie Waszego zaangażowania, uczestnictwa w przygotowanych koncertach muzycznych i spektaklach teatralnych. Niech Wasza obecność tej jesieni w gościnnych progach Miejskiego Ośrodka Kultury, Amfiteatru w Parku Strzeleckim i Nowosądeckiej Małej Galerii będzie widomym znakiem tego, że sądecka publiczność to wspaniałe grono odbiorców prawdziwej sztuki. Oddając poniższy repertuar do Państwa dyspozycji liczymy, iż udało nam się trafić w gusta większości z Was, i każdy łaknący wrażeń kulturalnych znajdzie coś satysfakcjonującego w tegorocznej palecie wydarzeń.

Życzę wszystkim mnóstwa pozytywnych emocji, śmiechu, wzruszeń, refleksji, a Melpomena – patronka Sądeckiej Jesieni Kulturalnej niech prowadzi Was prostą ścieżką radości i dobrego humoru!

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury
Benedykt Juliusz Polański

 

Szczegóły na temat SJK znajdziesz [TUTAJ]

 

Informacje dotyczące biletów znajdziesz [TUTAJ]

 

 

Fot., źródło: MOK w Nowym Sączu

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. robert pisze

    No, repertuar imponujący… niech się w końcu coś dzieje

Zostaw odpowiedź