Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądecki Konkurs Recytatorski: „Niepodległa – malowana wierszem”

0 135

Sądecki Konkurs Recytatorski z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości skierowany jest do uczniów szkół: podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich. Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 kwietnia.

 

Czytaj również: Konkurs fotograficzny na 100-lecie Odzyskania Niepodległości

 

Podstawowym celem Sądeckiego Konkursu Recytatorskiego „Niepodległa – malowana wierszem” jest promowanie wśród dzieci i młodzieży utworów poetyckich poruszających sprawy odzyskania przez Polskę Niepodległości, pobudzanie wyobraźni i kreatywności oraz zachęcanie do inspiracji twórczych.

Aby wziąć udział w konkursie należy nadesłać drogą elektroniczną tekst wiersza na adres e-mail: recytacje.pm@gmail.com w formie pliku edytora tekstu „Word” do piątku 20 kwietnia. Uczestnicy będą mieli za zadanie przygotować oraz zaprezentować utwór poetycki.

Przesłuchania finałowe odbędą się od 10 do 11 maja od godz. 10:00 w Miasteczku Galicyjskim przy ul. Lwowskiej w Nowym Sączu.

Szczegóły dotyczące konkursu recytatorskiego znajdują się w regulaminie http://www.nowysacz.pl/content/resources/aktualnosci/2018/04/sadecki_konkurs_recytatorski_na_100-lecie-niepodleglosci.pdf lub na stronie internetowej www.palacmlodziezy.pl.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Organizator

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.