miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądecki pisarz wydał kolejną książkę. Mumia Pawła Leśniaka już w przedsprzedaży

Starożytny Egipt skrywa więcej mrocznych tajemnic niż można przypuszczać...

0 411

Paweł Leśniak nowosądecki pisarz i artysty, będący autorem powieści z gatunku thriller/horror/fantasy wydaje kolejną publikację. Tym razem pod pióro młodego sądeczanina poszły wątki związane ze Starożytnym Egiptem. Mumia to już jego szósta wydana książka. Premier odbędzie się już 23 lutego 2022 r. O możliwości zakupy przedsprzedażowej oraz zdobyciu dodatkowo oryginalnych obrazów Paweł Leśniak poinformował na swoim koncie Facebook. Szczegóły znajdziesz poniżej.

 

Czytaj również: Pierwszy start Dariusza Popieli w sezonie i podium! Kajakarz z brązem w Reunion

 

 

 

Fabuła książki
Mose doczekał się chwili obcięcia włosów i tym samym staje się mężczyzną, mogącym decydować o swym losie. Jego ojciec, Keftir to weteran wojenny, wierny służbie Faraonowi. Ma jedno pragnienie – aby syn wstąpił do wojska i wspomógł utrzymanie domostwa, podarowanego im przez Faraona Echnatona. Mose jednak ma inne plany wobec swojej przyszłości, nieświadomy tego, że jego rodzice ukrywają przed nim fakt, iż są dręczeni i nachodzeni przez zbieraczy podatków, za długi wobec skarbca Faraona.

Nie opuszcza go również przeczucie, że nadchodzi coś strasznego. Lud coraz częściej szeptał, z przerażeniem w głosie, że wkrótce przybędzie mumia, a wraz z nią nastąpi koniec Egiptu.

Ciemność zawisa nad Egiptem. Mose zmuszony będzie dokonać wyboru, a potem ponieść tego konsekwencje. Czy mumia, o której wszyscy mówią, jest jedynie zapowiedzią nadejścia złych czasów? A może jest ona prawdziwa i nawiedza go w jego koszmarach nie bez powodu?

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź