miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądeczanin Tomasz Jarosz zwycięzcą „Szansy na sukces”! Mieszkaniec Kamionki Wielkiej wystąpi w Opolu?

0 2 376

Mieszkaniec Kamionki Wielkiej Tomasz Jarosz został zwycięzcą 10 odcinka „Szansy na sukces” – popularnego programu rozrywkowego TVP2. Wokalista popularnych Lachersów oraz funkcjonariusz Karpackiego Oddziału Straży Granicznej, śpiewający i grający w Orkiestrze Straży Granicznej zmierzył się z niełatwym utworem „Poranki” Formacji Nieżywych Schabuff.

 

Czytaj również: Koniec nakazu noszenia maseczki!
Fitness, kina i teatry w nowym reżimie sanitarnym! Kolejny etap odmrażania gospodarki

 

– Serdecznie gratulujemy Tomaszowi Jaroszowi, mieszkańcowi gminy Kamionka Wielka, który wystąpił w programie telewizyjnym „Szansa na sukces” i mierząc się z repertuarem zespołu Formacja Nieżywych Schabuff bezapelacyjnie zwyciężył – informuje strona UG Kamionka Wielka. – Dzięki wygranej w odcinku Tomasz wystąpi 31 maja w wielkim finale, którego zwycięzca weźmie udział w koncercie debiutów podczas Festiwalu w Opolu. Z niecierpliwością czekamy na kolejne występy Tomasza, zarówno te solowe jak i z zespołem „Lachersi”, którego jest współzałożycielem i wokalistą.

Wśród siedmiu uczestników, którzy mierzyli się z przebojami zespołu był pochodzący z Kamionki Wielkiej Tomasz Jarosz. Sądeczanin od 17 lat jest funkcjonariuszem Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Nowym Sączu. Śpiewa i gra w Orkiestrze Reprezentacyjnej Straży Granicznej. Jest także współzałożycielem i wokalistą zespołu Lachersi, który w piątej edycji programu “Must Be The Music” dotarł aż do finału.

Tomasz Jarosz w programie wystąpił jako ostatni (10). Prowadzący Artur Orzech wylosował dla niego utwór “Poranki”, z którym sądeczanin poradził sobie brawurowo. Jego wykonanie zrobiło wrażenie na członkach Formacji Nieżywych Schabuff, którzy nagrodzili go pierwszym miejscem.

Rafał Kmak
fot. TVP2

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź