miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądeczanka w jesiennej ramówce „Szansy na Sukces”! Zobaczymy ją w Opolu?

0 862

Koniec wakacji, jesień nadchodzi a zespół No Brothers czyli Bożena Górecka-Tokarczyk i Artur Kmiecik właśnie teraz intensywnie pracują. Nagrali dwa teledyski do utworów z pierwszej płyty No Brothers – Wszystko w twoich rękach”, i “Tak niewiele”. Produkcje zrealizowała firma Beti & Bobas Video Production.

 

Czytaj również: W Trzetrzewinie ludzie dobrego serca budują dom!
Owdowiała mama siedmiorga dzieci odzyskała wiarę w dobre życie

 

15 sierpnia odbyła się premiera pierwszego z teledysków. Drugi, “Tak niewiele” pojawi się na kanale You Tube zespołu 26 września. Jeszcze w sierpniu nakręcili klip do kompozycji Tomka Luberta (Virgin) – “Jest ryzyko jest zabawa”, a we wrześniu realizują kolejny do utworu “Oderwani od rzeczywistości”.

 

 

Równocześnie pracują w studiu nagrań NS Studio w Nowym Sączu nad utworami, które znajdą się na trzeciej płycie. Kompozycje, które są w fazie miksu to – “Schody” i “Sztagan”. Regularne próby zespołu, nowe kompozycje, teksty, nagrania audio, wideo, sesje zdjęciowe, to powakacyjna rzeczywistość No Brothers.

 

 

Wokalistka Bożena Górecka-Tokarczyk została zauważona przez administratorów amerykańskiej strony Rock & Metal Ladies na instagramie, gdzie od kilku miesięcy pojawiają się jej zdjęcia. I już tej jesieni Bożena wystąpi w programie Szansa na Sukces Opole 2021 w TVP2. Zapraszamy do zapoznania się w nowymi klipami No Brothers a także do oglądania Bożeny w Szansie na Sukces Opole 2021.

źródło: No Brothers

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź