miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

SJK: Koncert zespołu Raz, Dwa, Trzy już w najbliższą niedzielę

0 147

Już w najbliższą niedzielę (19 września) w Amfiteatrze w Parku Strzeleckim w Nowym Sączu odbędzie się koncert zespołu Raz, dwa, trzy. Bilety dostępne sią na stronie MOK – KLIK oraz na stronie e-bilet – KLIK. Wydarzenie odbędzie się w ramach trwającej Sądeckiej Jesieni Kulturalnej ’21. UWAGA! W Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu trwa promocja, kub 3 bilety, a 4 dostaniesz gratis.

 

Czytaj również: Rasowy rock w Nowym Sączu! Wystąpi zespół IRA

 

30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia. Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu. Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno – literacki język. Zespołu, który w niedościgniony sposób zinterpretował piosenki Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego – z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów.

 

 

Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe. To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym “Raz, Dwa, Trzy” – jego swoistym DNA.

Koncertami również – bez wielkich fet, akademii i transmisji, pragniemy uczcić Naszą z Wami przyjaźń i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście. Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert!

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź